O nas

Rent-Weld rozpoczęło swoją działalność w 2017 roku i od tego czasu z roku na rok dynamicznie rozwija usługi spawalnicze w Europie. Firma współpracuje z wieloma Partnerami w Polsce i zagranicą, zaczynając od międzynarodowych koncernów, po średnie przedsiębiorstwa instalacyjne.

Doświadczenie i kwalifikacje spawalnicze

Wysoka pozycja Rent-Weld na rynku urządzeń technologicznych, usług montersko – spawalniczych pozwala na realizację wymagających zleceń. Kwalifikacje spawaczy, monterów, ślusarzy doceniają Klienci z wielu branż.

Usługi spawalnicze w Europie

Rent-Weld to ponad 200 pracowników, którzy posiadają doświadczenie w międzynarodowych projektach. Jako rzetelny pracodawca, dbamy o bezpieczne miejsce pracy i potwierdzone uprawnienia (UDT, TUV). Podwykonawcy Rent-Weld mogą zrealizować część prac we własnych warsztatach, co znacznie skraca czas realizacji zamówienia. Ponadto, oferujemy doradztwo i usługi sprawdzonych specjalistów, przy użyciu odpowiedniego sprzętu.

Sprawdź usługi Rent-Weld

Pracujemy w całej Polsce oraz w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Republice Czeskiej i Austrii.

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem pracowników z Ukrainy, usługami rekrutacyjnymi, outsourcingiem pracowników napisz do nas. Współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu prawa pracy, legalizacji pobytu, rekruterami, a nawet psychologami do rekrutacji menadżerskich.