Klienci doceniają

Międzynarodowe doświadczenie

Terminowość

Rzetelność

Nowe
technologie

Profesjonalne
usługi

Doradztwo
i wsparcie

Porozmawiajmy

Wyślij wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej!

Produkcja elementów ze stali

Spawanie konstrukcji stalowych to nasza pasja, którą wykonujemy z doświadczonym zespołem na zlecenie przedsiębiorstw z wielu branż. Głównie obsługujemy przemysł spożywczy, chemiczny, firmy związane z instalacjami całych linii produkcyjnych dla znaczących koncernów w Europie. Produkujemy elementy ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium zgodnie ze specyfikacją klienta.

Wynajem spawaczy

Wynajmujemy brygady spawalnicze specjalizujące się w metodach 131 (MIG), 135 (MAG), 141 (TIG) oraz 111 (Elektroda Otulona). Gwarantujemy profesjonalną obsługę od zapytania do ostatniego spawu wykonanego przez zespół Rent-Weld.

Prefabrykacje dla przemysłu

Wykonujemy dodatkowe usługi dla naszych Partnerów jak gięcie i cięcie rur, arkuszy blach, frezowanie, dodatkowe prace ślusarskie. Obróbka metalu wymaga dokładności oraz zastosowania odpowiednich narzędzi, które posiadamy w naszym zakładzie produkcyjnym i w jednostkach współpracujących.

Działamy w całej Europie. Nasze realizacje znajdziesz głównie w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Republice Czeskiej, Austrii i Polsce.